O blogu i autorze

kkaras-450Nazywam się Krzysztof Karaś. Od długiego już czasu interesuję i zajmuję się brandingiem, grafiką użytkową oraz jej projektowaniem. Mam również wiele do czynienia z marketingiem, a z czasów intensywnej edukacji studenckiej pozostała w głowie garść istotnych informacji o rynku, biznesie i przedsiębiorczości.

Wiedza i doświadczenie oparte na prawach ekonomii, marketingu i biznesu pozwala mi spojrzeć na grafikę użytkową nie jak na sztukę, ale jak na narzędzie do osiągania wyznaczonych celów.  Jak sama jej nazwa wskazuje, ma być ona eksploatowana i użytkowana na co dzień, w zwykłych, życiowych sytuacjach. Jej miejsce to nie galerie sztuki, czy wystawy. Jej miejscem jest szeroko pojęty rynek, co nie oznacza, że nie powinna być atrakcyjna i zwracająca uwagę. Właśnie taka powinna być!

Blog Branding Monitor jest miejscem, gdzie dokonuję analizy różnych działań związanych z grafiką i brandingiem oraz ich wpływem na postrzeganie marek. Zdaję sobie sprawę, że branding to coś znacznie więcej, niż logo i identyfikacja wizualna. To jednak jego widoczne elementy są dla wielu najbardziej interesujące, więc dużo piszę właśnie o nich. Do tematów zawsze podchodzę w sposób rzetelny (ale i subiektywny). Mam nadzieję, że moje przemyślenia i opinie, poparte nie tylko własnym doświadczeniem, ale również zdobytymi informacjami, okażą się ciekawe, skłonią do dyskusji, a może i… zainspirują?

Przejrzyj kilka wpisów, żeby zobaczyć o czym głównie piszę i czy Cię to zainteresuje. Kto śledzi wpisy na bieżąco, ten wie, czego się może spodziewać ;) Może i Ty dołączysz do obserwatorów i komentatorów prezentowanych przeze mnie informacji?

Zapraszam!

Najnowsze wpisy