Szukaj

Reklama

Etteplan odsłania swoje nowe oblicze

Poniższy tekst jest informacją prasową dostarczoną przez podmiot zewnętrzny. Jej treść nie została przygotowana przez redakcję Branding Monitor.

Etteplan rebranding
Etteplan odsłania nowe oblicze i rozpoczyna kolejny etap swojej podróży.

W ciągu 40 lat Etteplan zmienił się z tradycyjnej firmy inżynieryjnej w nowoczesną firmę świadczącą usługi technologiczne. W tym samym czasie rozszerzył swoją działalność z Finlandii na rynki globalne. Obecnie działa w ośmiu krajach, gdzie ma ponad 80 biur.

„Staliśmy się globalnym graczem na rynku i przekształciliśmy się w wiodącą firmę świadczącą usługi technologiczne. Nadszedł czas, abyśmy zrobili odważny krok naprzód również w zakresie naszej marki. Nowy brand lepiej pokazuje, czym jesteśmy dziś jako firma. Przedstawia naszą kompleksową ofertę i ukazuje przyszłość, jaką tworzymy dla Etteplan”, mówi Juha Näkki, CEO i prezes Etteplan.

Rebranding Etteplan to nie tylko zmiana wizualna, nowe logo i kolory. Wspólnie wypracowaliśmy nowe wartości, które są odbiciem naszej kultury. Jej elementami są współpraca partnerska, przywództwo technologiczne, a także innowacje i kreatywność. W Etteplan łączymy ludzi i technologię, aby zmieniać rzeczywistość na lepsze. Nasza odświeżona marka, cele, wizja oraz wartości pokazują, kim jesteśmy dzisiaj: wszechstronnie utalentowaną grupą ludzi, która tworzy firmę świadczącą usługi technologiczne. Wspólnie stawiamy czoło wyzwaniom i napędzamy pozytywne zmiany w przemyśle.   

„Nasza nowa marka i wartości zostały stworzone w oparciu o opinie naszych pracowników, klientów i innych interesariuszy. Udało nam się stworzyć unikalną markę, która jest naszym odbiciem. Daje nam możliwość dalszego rozwoju Etteplan i wspiera nas w osiąganiu naszych celów oraz byciu jeszcze bardziej wartościowym partnerem i atrakcyjniejszym pracodawcą”, mówi Outi Torniainen, SVP, Marketing i Komunikacja w Etteplan.   

Nowa marka, jak i nowa strona internetowa Etteplan, zostały już uruchomione. Wszelkie zmiany w naszych biurach będą zachodzić przez cały 2024 rok. Specjalne wideo marki Etteplan pokazuje, jaka zmiana w nas zaszła i jaką mamy tożsamość.

Źródło: Etteplan
Włącz powiadomienia
Powiadom o
guest
0 Komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze