Szukaj

Reklama

Reklama

Branding Monitor to największy polski portal o brandingu i kreowaniu wizerunku marki. Zmiany, nowości i ciekawostki ze świata komunikacji wizualnej.

GrafConf już 7 września w Toruniu

GrafConf 2024
GrafConf, jedno z najważniejszych wydarzeń dla projektantów graficznych, powraca w tym roku z piątą edycją. Konferencja odbędzie się 7 września w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki w Toruniu, a jej program jest pełen inspirujących wystąpień, warsztatów i konsultacji z ekspertami.
Reklama

Podczas konferencji swoje doświadczenia i wiedzę z uczestnikami podzielą się:

  • Martyna Wędzicka – niezależna projektantka, opowie o swojej ścieżce w poszukiwaniu stylu, i jak przekonać odbiorców do swoich niestandardowych rozwiązań.
  • Tom Biskup – art director i youtuber, opowie o tym jak bawić się projektowaniem i wdrażać strony bez pomocy programisty.
  • Ada Zielińska – projektantka i ilustratorka, opowie o zdobywaniu i utrzymywaniu zleceń z klientami zagranicznymi.
  • Mateusz Pałka – założyciel Symbol Studio, skupi się na biznesowym i strategicznym podejściu do samorozwoju.
  • Michał Büthner-Zawadzki z Arctic Paper Polska, opowie o znaczeniu papieru i czego unikać podczas projektowania do druku.
  • Jakub Przyborowski – współzałożyciel studia Owls Department, opowie o tym jak tchnąć życie w projekt webowy i jak przygotować go do wdrożenia.
  • Jacek Janiczak – niezależny projektant, opowie o tworzeniu angażujących historii marek za pomocą animacji.
  • Katarzyna Jedynak-Gierada – rzeczniczka patentowa, opowie o wykorzystywaniu AI w kreatywnej pracy i kiedy lepiej go unikać.

Ale to nie wszystko! Oprócz wystąpień prelegentów na uczestników czekają praktyczne warsztaty, konsultacje ze specjalistami, wystawa oraz stoiska sprzedażowe z ciekawymi narzędziami i książkami dla projektantów. To doskonała okazja do pogłębienia swojej wiedzy i umiejętności, a także do nawiązania nowych, cennych kontaktów w branży.

Po oficjalnej części konferencji zapraszamy na afterparty w toruńskim klubie Dwa Światy. To wyjątkowa okazja, aby porozmawiać z innymi projektantami, poznać prelegentów w nieformalnej atmosferze i nawiązać nowe kontakty.

Bilety na GrafConf 2024

Zachęcamy do zakupu biletów na stronie grafconf.pl i dołączenia do grona uczestników GrafConf 2024 – także w ramach wydarzenia na Facebooku. Nie przegap tej inspirującej okazji do rozwoju i networking’u!

Skomentuj artykuł