Szukaj

Reklama

Reklama

Branding Monitor to największy polski portal o brandingu i kreowaniu wizerunku marki. Zmiany, nowości i ciekawostki ze świata komunikacji wizualnej.

iSpot przejął sklepy Cortland. Wszystkie salony pod nową marką

Cortland rebranding i zmiana w iSpot
W wyniku ubiegłorocznego przejęcia firmy Cortland przez spółkę iSpot Poland, wszystkie jej salony zostały przebrandowane. Od lipca br. w całej Polsce salony Cortland zmieniły się w iSpot.
Reklama

Cortland znika w wyniku przejęcia

Największy w Polsce sprzedawca produktów Apple – iSpot Poland Sp. z o.o. w kwietniu 2023 zakończył proces przejmowania innego oficjalnego resellera amerykańskiej marki, firmy Cortland. W wyniku przejęcia 16 salonów działających dotychczas pod jej szyldem zostało zmienionych w punkty iSpot.

Salon Cortland
Salony Cortland 1 lipca 2024 zmieniły się w iSpot. Źródło: iSpot
Salon iSpot - przejęcie Cortland
Nowy salon iSpot. Źródło: iSpot

Cortland zostaje w e-commerce

Własnościowy rebranding nie objął jednak przejętej marki w całości. Cortland, dysponujący pokaźnym portfolio klientów biznesowych, będzie nadal funkcjonował w przestrzeni online. Zarówno sklep Cortland.pl jak i cyfrowe kanały komunikacji pozostają póki co bez zmian.

iSpot największym sprzedawcą Apple

iSpot pozostaje w Polsce największym oficjalnym dystrybutorem marki Apple. Sieć po przejęciu konkurenta dysponuje łącznie 47 salonami i zatrudnia ponad 600 osób.

Źródło: iSpot
Skomentuj artykuł
Włącz powiadomienia
Powiadom o
guest
0 Komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze