Szukaj

Reklama

Reklama

Branding Monitor to największy polski portal o brandingu i kreowaniu wizerunku marki. Zmiany, nowości i ciekawostki ze świata komunikacji wizualnej.

Konkurs na plakat LOT

Konkurs na plakat dla PLL LOT
Polskie Linie Lotnicze LOT kultywując swoje powiązania z plakatem, zapraszają wszystkich twórców do udziału w Konkursie na Plakat dla PLL LOT. Zwycięzca otrzyma nagrodę o wartości 20 tysięcy złotych.
Reklama

Polskie Linie Lotnicze LOT, ogłaszając konkurs, otwierają możliwość dołączenia do wyjątkowego grona twórców lotowskich plakatów. Uczestnikami konkursu mogą być osoby pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, w szczególności profesjonaliści, zawodowo zajmujący się sztuką i projektowaniem, a także studenci uczelni artystycznych.

Zadaniem konkursowym jest wykonanie projektu plakatu podkreślającego jeden z atrybutów marki LOT: komfort, jakość obsługi, gościnność, rozwój, profesjonalizm czy bezpieczeństwo. Inspirację do wykonania prac może stanowić również hasło reklamowe marki: „Ważne, z kim podróżujesz”.

Nagrody

Organizator przewidział nagrody finansowe i rzeczowe w postaci voucherów na bilety dla autorów najlepszych prac.

  • I nagroda dla zwycięzcy to 10 000 zł (brutto) oraz voucher o wartości kolejnych 10 000 zł, uprawniający do zakupu biletów na dowolne połączenia z siatki PLL LOT.
  • II nagroda to 5 000 zł (brutto) oraz voucher na bilety lotnicze o wartości kolejnych 5 000 zł.
  • III nagroda to 3 000 zł (brutto) oraz voucher na bilety lotnicze o wartości kolejnych 3 000 zł.
  • Wyróżnienie – voucher na zakup biletów lotniczych o wartości 2000 zł.

Zgłoszenia i wyniki

Prace można zgłaszać do 31 lipca 2024, natomiast ogłoszenie wyników nastąpi 16 września br.

Więcej informacji o konkursie, regulamin oraz zasady zgłaszania prac można znaleźć na oficjalnej stronie konkursu – Konkurs na Plakat dla PLL LOT

Skomentuj artykuł
Włącz powiadomienia
Powiadom o
guest
0 Komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze