Szukaj

Reklama

Oklejanie witryn sklepowych – tajniki najpopularniejszej reklamy outdoorowej

Poniższy tekst jest artykułem dostarczonym przez podmiot zewnętrzny. Jego treść nie została przygotowana przez redakcję Branding Monitor.

W jaki sposób zapewnić sobie doskonałą reklamę sklepu, salonu fryzjerskiego, piekarni lub jakiegokolwiek innego biznesu bez wydawania tysięcy złotych? Postaw na rozwiązanie skuteczne i znane od lat - oklejenie witryny sklepowej.

Dlaczego oklejanie witryn sklepowych jest tak popularne?

Idąc ulicą, bardzo często zastanawiamy się nad tym, dlaczego przedsiębiorcy nie inwestują swoich środków w proste i skuteczne rozwiązania marketingowe. Tyle słyszy się o budżetach wkładanych w marketing internetowy, bannery, ulotki, podczas gdy to, co działa najlepiej, jest przez nich całkowicie lekceważone.

O czym mowa? Oczywiście o kolorowej grafice reklamowej, którą możemy nakleić na witrynę sklepową. To doskonały sposób na to, by klienci już z daleka wiedzieli, z czym mają do czynienia. Ludzie lubią jasny i prosty przekaz, a estetyczna witryna wykonana z trwałej folii zapewniającej wytrzymałość rozwiązania będzie strzałem w dziesiątkę.

Co przemawia za wyborem folii na okno lub witrynę? Przede wszystkim cena rozwiązania, która w porównaniu z innymi formami reklamami jest bardzo niska. Wystarczy sam zakup przygotowanej na zamówienie folii i całą resztę, włącznie z montażem wykonamy samodzielnie. Nie dość, że zapewnimy sobie bardzo wyraźną i rozpoznawalną promocję firmy, to jeszcze uda nam się zwiększyć prywatność osób przebywających wewnątrz naszego lokalu.

Kto skorzysta na efektownej grafice witrynowej?

Dla kogo grafika na witrynę sklepową będzie dobrym pomysłem? Przede wszystkim dla wszystkich przedsiębiorców, którzy narzekają na brak klientów „z ulicy”. Powodów tego może być wiele – mała rozpoznawalność marki, nietrafiona lokalizacja lub po prostu brak reklamy, która w jasny sposób pokazuje, czym nasza firma się zajmuje. Grafika reklamowa na witrynę sklepową w praktyce załatwia wszystkie te elementy.

Co więcej, jak wcześniej już wspomniano, oklejenie witryny sklepowej zapewni nam też odrobinę prywatności, co z pewnością docenią klienci taki miejsc, jak salony piękności czy salony fryzjerskie. Oklejanie witryn salon kosmetyczny to doskonały pomysł, gdy nasza siedziba znajduje się na parterze i klienci w negatywny sposób odnoszą się do ciekawskich przechodniów zaglądających przez okno z zewnątrz.

Wybierz odpowiedni sposób oklejenia swojej witryny

Każdy klient ma do wyboru kilka sposobów, w jakich druk na witrynę zostanie przygotowany. Sigmadruk przygotowuje swoje produkty w oparciu o technologie takie jak:

  • foliowanie tekstowe
  • foliowanie graficzne
  • foliowanie piaskowane
  • foliowanie One Way Vision

Każda technologia różni się transparentnością i sposobem druku. To, co łączy wszystkie te rozwiązania to przystępna cena, która zaczyna się już od 55 złotych za metr kwadratowych. Gotowy na zamówienie produkt zostanie na początku przesłany w postaci projektu do zaakceptowania. Gdy klient potwierdza, że projekt jest wykonany zgodnie z oczekiwaniami, następuje wysyłka produktu wprost pod nasze drzwi. Już tylko chwila dzieli nas od tego, by odebrać przesyłkę, wykonać samodzielny montaż folii i cieszyć się skuteczną reklamą naszej firmy w okolicy.