Szukaj

Reklama

SGB Faktoring S.A. – spółka faktorująca klientów bankowości spółdzielczej zmienia nazwę

Poniższy tekst jest informacją prasową dostarczoną przez podmiot zewnętrzny. Jej treść nie została przygotowana przez redakcję Branding Monitor.

Nowa nazwa, nowe logo, nowa strona internetowa – spółka Faktorzy S.A. zmieniła oficjalnie nazwę na SGB Faktoring S.A.

Zmiana nazwy spółki jest zgodna ze strategią przyjętą i realizowaną od 2021 roku. Jej celem jest między innymi podkreślenie przynależności spółki do Grupy SGB, wskazanie jej obszaru działalności oraz zwiększenie jej rozpoznawalności na rynku usług faktoringowych.

– Zmieniamy się dla klientów, głównie związanych z bankowością spółdzielczą – mówi Maciej Witucki, prezes Zarządu spółki SGB Faktoring S.A. – Nasze działania są skierowane przede wszystkim do małych, średnich i dużych przedsiębiorstw produkcyjnychSpecjalizujemy się w obsłudze przede wszystkim sektorów handlowych, usługowych oraz rolno-spożywczychktóre prowadzą sprzedaż z odroczonym terminem płatnościZapewniamy najwyższą jakość obsługi, doświadczenie i znajomość bankowości spółdzielczej oraz branż produkcyjnych – dodaje.

Pozostałe dane rejestrowe Spółki, w tym: NIP, Regon, numery kont bankowych czy numery telefonów nie ulegają zmianie.

Źródło: SGB
1 Komentarz
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Renno
Renno
18 marca 2024 10:55

zainteresowałam się faktoringiem już jakiś czas temu, to bardzo fajna opcja żeby w ćszybki sposób uzyskać środki na jakieś nagłe wydatki, inwestycje