Szukaj

Reklama

Sklep Cyfrowe.pl ma już 10 lat… i nowe logo

Reklama

Sklep Cyfrowe.pl rozpoczął swój rebranding z okazji swoich 10 urodzin. Projekty, które zostały zaprezentowane dają nadzieję na to, że może to być bardzo pozytywna zmiana. Estetyka i minimalizm to pierwsze skojarzenia, które przychodzą na myśl oglądając przedstawione projekty.

rebranding-logo-cyfrowe-pl

Cyfrowe.pl jest sklepem oferującym sprzęt foto-wideo. Działalność prowadzi od 10 lat, głównie za pośrednictwem internetu, ale ma także kilka placówek stacjonarnych: w Gdańsku, Szczecinie, Warszawie, Poznaniu i Katowicach. Już niedługo wszystkie otrzymają nowe logo i wystrój.

Sklep posługiwał się do tej pory dosyć przeciętnym znakiem. Jego zmiana jest więc uzasadniona, tym bardziej, że jest przeprowadzana przy okazji większego wydarzenia – 10-lecia działalności, z okazji której przedsiębiorstwo zmienia nie tylko tożsamość wizualną. Rebranding jest początkiem kolejnego etapu rozwoju w jaki wkracza.

„Bardzo chcieliśmy pochwalić się tymi okrągłymi urodzinami, stąd pomysł specjalnej promocji dla klientów. Zaprezentowaliśmy również nasze nowe logo. W najbliższych miesiącach czeka nas zmiana strony internetowej sklepu i wszystkich materiałów reklamowych tak aby uzyskać spójność wizerunku. Nie poprzestaniemy oczywiście tylko na zmianie wyglądu. Pracujemy nad naszą ofertą i myślimy o nowych usługach dla klientów. Jednak zawsze pozostaniemy specjalistami od sprzętu fotograficznego i związanego z filmowaniem”

– opowiada Jarosław Banacki, prezes Cyfrowe.pl

nowe-logo-cyfrowe-pl

Nowe logo Cyfrowe.pl jest naprawdę porządnym projektem. Proste, minimalistyczne i pomysłowe. Czy trzeba dodawać coś więcej? Zmieniona została praktycznie cała koncepcja. Logo otrzymało nowe barwy, okrojone do absolutnego minimum, a także świeży, nowoczesny styl. W logotyp bardzo ładnie wkomponowano element graficzny, dzięki któremu uzyskano efekt aparatu fotograficznego.

cyfrowe-pl-nowa-identyfikacja-wizualna

Podoba mi się wyczucie stylu i dopracowanie nowego logo Cyfrowe.pl. Nie inaczej zapowiada się nowa witryna sklepu, której fragmentu można posmakować pod tym adresem. Widać, że do tego przedsięwzięcia przygotowano się naprawdę solidnie. Nie mamy do czynienia z kolejnym bazgrołem, ale ładnym projektem, który powinien przełożyć się na lepszy, nowoczesny wizerunek firmy. Oby więcej takich zmian!

Skomentuj artykuł
Włącz powiadomienia
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze