Szukaj

Reklama

Softline po rebrandingu. Firma chce budować silną markę jako NOVENTIQ

Poniższy tekst jest informacją prasową dostarczoną przez podmiot zewnętrzny. Jej treść nie została przygotowana przez redakcję Branding Monitor.

Nowe logo Noventiq
Softline Holding PLC, globalny dostawca rozwiązań i usług z zakresu IT, ogłosił, że będzie kontynuować działalność pod nową nazwą NOVENTIQ. Dla wartej ponad 1 mld dolarów firmy rebranding jest otwarciem nowego rozdziału po podziale biznesu, dzięki której nie będzie już prowadzić działalności w Rosji.

Nowe otwarcie

Proces podziału biznesu trwał wiele miesięcy i zakończył się 20 października 2022 roku.

Nasza firma wkracza w nową erę swojej działalności pod marką NOVENTIQ. Jesteśmy pewni, że ten krok pozwoli nam pomagać coraz większej liczbie organizacji na całym świecie. Wpływ, jaki wywieramy na kształtowanie trendów w biznesie, jest częścią tego, kim jesteśmy. I chociaż rebranding jest wyzwaniem, wiemy, że warto je podjąć, ponieważ pomoże nam robić to, w czym jesteśmy dobrzy – podkreślił Jacques Guers, członek zarządu NOVENTIQ.

NOVENTIQ będzie dalej wspierać organizacje w transformacji cyfrowej. Oznacza to również kontynuację współpracy z wiodącymi w branży dostawcami technologii, w tym także silne partnerstwo z firmą Microsoft.

Celem firmy jest zapewnienie nieprzerwanego wsparcia dla 75 tys. swoich klientów w zakresie: usług w chmurze, rozwiązań future workplace, nowoczesnej infrastruktury hybrydowej, usług transformacji cyfrowej (DX) i cyberbezpieczeństwa, a także dostarczania oprogramowania oraz usług z zakresu doradztwa i rozwoju.

Plany na przyszłość

Rozpoczynamy działalność NOVENTIQ z przekonaniem, że nasz biznes będzie rozwijał się i zyskiwał na znaczeniu. Mamy nadzieję ugruntować naszą pozycję jako najlepszego dostawcy rozwiązań i usług w zakresie transformacji cyfrowej i cyberbezpieczeństwa dla klientów na rynkach wschodzących i nie tylko. Nowa marka zamierza kontynuować wartości marki Softline, dzięki której udało nam się tak wiele osiągnąć w ciągu ostatnich kilku lat – powiedział Sergey Chernovolenko, CEO NOVENTIQ.

Chernovolenko zdradził także plany związane z rekrutacją pracowników:

Ponieważ nadal się rozwijamy i wykorzystujemy możliwości wzrostu w wielu obszarach, jednym z głównych priorytetów jest rozbudowa naszych zespołów na wszystkich kluczowych dla nas rynkach – zapewnił.

NOVENTIQ, podobnie jak wcześniej Softline, będzie dostarczać swoim klientom w Polsce ofertę z obszaru technologii cyfrowej – usługi oraz licencjonowane oprogramowanie wiodących światowych producentów, takich jak: Adobe, Autodesk, Corel, Acronis i wiele innych.

Źródło: NOVENTIQ