Szukaj

Reklama

Tech Data zmienia się w TD Synnex

Rebranding Tech Data zmienia się w TD Synnex
Amerykański dystrybutor sprzętu informatycznego Tech Data zmienia się w TD Synnex. Rebranding jest wynikiem ubiegłorocznego połączenia spółki z firmą Synnex Corporation.
Reklama

TD Synnex – globalny lider

Tech Data był jednym z największych dystrybutorów technologii i sprzętu IT. We wrześniu 2021 doszło do połączenia spółki z Synnex Corporation, w wyniku czego powstała marka TD Synnex oraz pomiot, który jest największym na świecie dystrybutorem IT.

Nowa spółka oferuje ponad 200 tysięcy różnych produktów i usług powiązanych z nowoczesnymi technologiami. Spółka współpracuje z producentami sprzętu, którzy za jej pośrednictwem mogą docierać tylko tym kanałem do ponad 150 tysięcy klientów biznesowych.

Nowa nazwa i logo firmy Tech Data

Po roku od udanej transakcji przeprowadzono rebranding eliminujący markę Tech Data z rynku europejskiego. Sama nazwa TD Synnex pojawiała się już wcześniej jako dopisek pod dotychczasowym znakiem dystrybutora informując o korporacyjnej przynależności podmiotu. Teraz staje się jedyną obowiązująca marką firmy.

W ramach ogłoszenia zmiany zaprezentowano jedynie bardzo szczątkowe informacje i zaprezentowano nowe logo.

Zmiana Tech Data w TD Synnex rebranding 2022
Nowe logo TD Synnex 2022

Marka Tech Data będzie funkcjonowała jeszcze przez jakiś czas jedynie na rynkach azjatyckich i w regionie Pacyfiku.

Źródło: crn.pl
Skomentuj artykuł
1 Komentarz
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Daniel Nalepka
Daniel Nalepka
11 listopada 2022 21:30

Poprzedni znak miał jakieś minimum charakteru poprzez zabawę dwoma pierwszymi literami. Nie znaczy to, że był dobry. Teraz jest nijako. Nie wiem co symbolizuje sygnet.