Szukaj

Reklama

Wizualne zmiany w Podkarpackim ZPN

Rebranding Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej
Podkarpacki Związek Piłki Nożnej zainwestował w zmianę swojego logo. Nowy znak zastąpi symbol, który funkcjonował w podkarpackim regionie piłkarskim od 22 lat.
Reklama

W stronę współczesnego wizerunku

Podkarpacki ZPN stawiając na rozwój organizacji zwrócił uwagę na kwestie wizerunkowe. Wprowadzenie nowego znaku jest odpowiedzią na zmieniającą się rzeczywistość, oczekiwania interesantów i silną obecność technologii w codziennym życiu.

Używany od 2000 roku znak od dłuższego już czasu nie przystawał współczesnych realiów kreowania marki, dlatego podjęto słuszną decyzję o jego zmianie i budowie zupełnie nowej identyfikacji wizualnej.

Rebranding Podkarpackiego ZPN

Nowa identyfikacja wizualna Związku zostanie oparta na prostym, nowoczesnym wzorze, który zawiera najważniejsze dla regionalnej piłki nożnej symbole.

W granatowo-biało-czerwonym projekcie znajdziemy czytelnie przedstawioną nazwę organizacji, umieszczoną wokół unowocześnionego kształtu futbolówki. W centralnym miejscu piłki widnieje zaś charakterystyczna „łatka”, która poprzez kolorystyczny podział i obecność krzyża kawalerskiego jednoznacznie nawiązuje do regionalnej heraldyki, szczególnie do herbu województwa podkarpackiego.

Nowe logo Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej 2023
Warianty nowego logo Podkarpackiego ZPN
Prezentacja nowego logo Podkarpackiego ZPN

Na bazie tego wzoru opracowane zostały także znaki uzupełniające, które dopełnią nową identyfikację wizualną Podkarpackiego ZPN.

Znaki uzupełniające - Podokręgi ZPN
Znaki uzupełniające logo Podkarpacki ZPN

Projekt nowego logo Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej wykonał Jakub Malicki, prowadzący znany w sportowym świecie serwis polskielogo.net.

Źródła: Podkarpacki ZPN
Skomentuj artykuł
Włącz powiadomienia
Powiadom o
guest
0 Komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze