Współpraca

Jestem otwarty na różne formy współpracy związane z prowadzonym blogiem oraz projektowaniem graficznym. Niektóre z nich udało mi się sprecyzować i przedstawiłem poniżej, natomiast chętnie zapoznam się także z innymi propozycjami.

W każdej sprawie proszę pisać przez formularz kontaktowy na podstronie Kontaktu.

Reklama

Podstawową formą współpracy jaką można ze mną nawiązać w ramach bloga, jest reklama bannerowa na nim. Miejsca, w których można taką umieścić to: nagłówek strony (duży banner), panel boczny (np. przed/po modułem Konkursy) oraz pod wpisami (a przed stopką strony). Jeśli interesują Cię wymiary reklam albo ich dokładne zwizualizowanie – napisz.

Artykuł

Tematy artykułów zwykle wyszukuję samodzielnie. Czasami wykorzystuję także sugestie Czytelników, zwłaszcza jeśli z ich strony jest duże zainteresowanie danym tematem. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, abym opisał Twój projekt lub abyśmy stworzyli artykuł wspólnie. Wystarczy, że dogadamy warunki współpracy.

Ważne: Nie przedrukowuję gotowych tekstów napisanych przez zleceniodawcę. Artykuły zawsze przygotowuję we współpracy (lub samodzielnie) i OZNACZAM, że są sponsorowane.

Patronat medialny

Jeśli organizujesz wydarzenie promujące dobre praktyki z zakresu projektowania grafiki, brandingu, kreowania wizerunku, marketingu lub dziedzin pokrewnych, możesz liczyć na medialne wsparcie Branding Monitor. Skontaktuj się mailowo lub poznaj więcej szczegółów o patronacie medialnym.

Consulting

Jesteś na etapie wyboru wykonawcy i nie za bardzo wiesz na kogo się zdecydować? Albo projektant przedstawił Ci kilka propozycji i zastanawiasz się, którą z nich wybrać, co w nich poprawić?
Bez względu na to na jakim etapie kreowania marki jesteś i potrzebujesz fachowej porady z zakresy projektowania, czy brandingu – tutaj ją znajdziesz. Napisz do mnie i przedstaw swoją sytuację. Zobacz też więcej szczegółów pod zakładką Consulting.

Audyt identyfikacji wizualnej

Czy chciałbyś poznać wartość i jakość posiadanej identyfikacji wizualnej? A może przygotowujesz się do rebrandingu i chcesz go dobrze zaplanować? Zastanawiałeś się czy potrzebujesz odświeżenia logo?
Audyt tożsamości wizualnej pomoże Ci rzetelnie ocenić obecny stan i podjąć trafne decyzje. Zajrzyj na podstronę o audycie, gdzie szczegółowo opisałem na czym on polega, po co i kiedy go przeprowadzać oraz co uzyskasz w ramach takiej współpracy.

Projektowanie

Oprócz pisania i doradzania, zajmuję się także projektowaniem. Jeśli jesteś zainteresowany zleceniem mi konkretnego projektu, proszę o kontakt, żeby dowiedzieć się więcej.

Tak jak wspomniałem na początku – jestem także otwarty na inne propozycje współpracy, których tutaj nie uwzględniłem. Jeśli masz pomysł jak jeszcze moglibyśmy współdziałać – daj znać :) KONTAKT

Najnowsze wpisy

Dzieje się