Consulting w zakresie identyfikacji wizualnej oraz marki

Każda marka zasługuje na to, aby posiadać dobrze zaprojektowaną i dostosowaną do jej charakteru oraz celów identyfikację wizualną. Mimo, iż system wizualny jest zaledwie częścią całego procesu kreowania wizerunku, to odgrywa w nim istotną rolę. Jeśli chcesz, aby Twoja marka była odpowiednio postrzegana – zadbaj o nią! Nie do końca wiesz jak? Nic nie szkodzi, jestem od tego, aby pomóc.

W ramach współpracy mogę zaoferować konsultacje dotyczące brandingu, identyfikacji wizualnej, jak i samego logo, w tym między innymi:

Audyt identyfikacji wizualnej

Jeśli posiadasz już system wizualny, ale zastanawiasz się, czy należycie spełnia on swoje funkcje, mogę pomóc Ci ocenić jego jakość. W ramach audytu przyjrzę się identyfikacji Twojej marki nie tylko od strony technicznej, ale także na płaszczyźnie jej relacji do przyjętej strategii. Pomogę Ci podjąć decyzję, czy warto pomyśleć o rebrandingu, czy też wystarczą drobne korekty, aby usunąć nieprawidłowości. A może w ogóle nie będą potrzebne?
Cały proces jest szczegółowo opisany na podstronie Audyt identyfikacji wizualnej, gdzie znajdziesz wszystkie informacje na jego temat.

Pomoc w określeniu celów

Jeśli już wiesz, że Twoja marka potrzebuje rebrandingu, możemy wspólnie zastanowić się jaki obrać kierunek, żeby zdecydowanie poprawić jej wizerunek.

Opinia o projektach

Ktoś już przeprowadza przeprojektowanie Twojej identyfikacji, ale nie bardzo wiesz jak prawidłowo ocenić otrzymane propozycje? A może już upatrzyłeś sobie konkretną propozycję, ale chciałbyś się upewnić, że podjęte decyzje/działania nie okażą się klęską w oczach klientów po ich wdrożeniu? Chętnie pomogę Ci dokonać rzetelnej oceny otrzymanych (stworzonych) projektów, abyś mógł podjąć odpowiednią decyzję.

Wybór wykonawcy

Otrzymałeś kilka ofert dotyczących nowego logo i/lub identyfikacji i nie wiesz którą wybrać? A może dopiero zastanawiasz się kogo powinieneś szukać i komu wysłać zapytanie ofertowe? Agencja, czy freelancer? A może konkurs? Jak wybrać agencję brandingową? Skontaktuj się ze mną, jeśli masz tego typu wątpliwości i chciałbyś podjąć słuszną decyzję.

Współpraca na szerszym polu/innego typu

Nie znalazłeś wyżej tego, czego szukasz, bo chciałbyś podjąć współpracę innego typu? Jeśli Twój problem jest specyficzny, albo oczekujesz szerszego zakresu – również do mnie napisz. Wspólnie zastanowimy się czy i jak mógłbym Ci pomóc.

W każdej sprawie kontaktuj się ze mną poprzez formularz kontaktowy, który jest dostępny na podstronie Kontaktu. Poniżej odnośnik :)

[vc_btn title=”KONTAKT »” style=”custom” custom_background=”#3e6cef” custom_text=”#ffffff” shape=”square” size=”lg” align=”center” button_block=”true” link=”url:http%3A%2F%2Fbrandingmonitor.pl%2Fkontakt%2F|||” el_class=”.bold-link”]

Najnowsze wpisy

Dzieje się