Consulting w zakresie identyfikacji wizualnej oraz marki

Każda marka zasługuje na to, aby posiadać dobrze zaprojektowaną i dostosowaną do jej charakteru oraz celów identyfikację wizualną. Mimo, iż system wizualny jest zaledwie częścią całego procesu kreowania wizerunku, to odgrywa w nim istotną rolę. Jeśli chcesz, aby Twoja marka była odpowiednio postrzegana – zadbaj o nią! Nie do końca wiesz jak? Skorzystaj z usług agencji Cucaburra.

W ramach współpracy możemy zaoferować konsultacje dotyczące brandingu, identyfikacji wizualnej, jak i samego logo, w tym między innymi:

Audyt identyfikacji wizualnej

Jeśli posiadasz już system wizualny, ale zastanawiasz się, czy należycie spełnia on swoje funkcje, mogę pomóc Ci ocenić jego jakość. W ramach audytu przyjrzę się identyfikacji Twojej marki nie tylko od strony technicznej, ale także na płaszczyźnie jej relacji do przyjętej strategii. Pomogę Ci podjąć decyzję, czy warto pomyśleć o rebrandingu, czy też wystarczą drobne korekty, aby usunąć nieprawidłowości. A może w ogóle nie będą potrzebne?
Cały proces jest szczegółowo opisany na podstronie Audyt identyfikacji wizualnej, gdzie znajdziesz wszystkie informacje na jego temat.

Pomoc w określeniu celów

Jeśli już wiesz, że Twoja marka potrzebuje rebrandingu, możemy wspólnie zastanowić się jaki obrać kierunek, żeby zdecydowanie poprawić jej wizerunek.

Opinia o projektach

Ktoś już przeprowadza przeprojektowanie Twojej identyfikacji, ale nie bardzo wiesz jak prawidłowo ocenić otrzymane propozycje? A może już upatrzyłeś sobie konkretną propozycję, ale chciałbyś się upewnić, że podjęte decyzje/działania nie okażą się klęską w oczach klientów po ich wdrożeniu? Chętnie pomogę Ci dokonać rzetelnej oceny otrzymanych (stworzonych) projektów, abyś mógł podjąć odpowiednią decyzję.

Wybór wykonawcy

Otrzymałeś kilka ofert dotyczących nowego logo i/lub identyfikacji i nie wiesz którą wybrać? A może dopiero zastanawiasz się kogo powinieneś szukać i komu wysłać zapytanie ofertowe? Agencja, czy freelancer? A może konkurs? Jak wybrać agencję brandingową? Skontaktuj się ze mną, jeśli masz tego typu wątpliwości i chciałbyś podjąć słuszną decyzję.

Współpraca na szerszym polu/innego typu

Nie znalazłeś wyżej tego, czego szukasz, bo chciałbyś podjąć współpracę innego typu? Nic nie szkodzi. Od teraz w każdej brandingowej sprawie kontaktuj się z agencją Cucaburra. Na pewno pomoże Ci rozwinąć Twoją markę.

Najnowsze wpisy

Dzieje się