Szukaj

Reklama

Reklama

Branding Monitor to największy polski portal o brandingu i kreowaniu wizerunku marki. Zmiany, nowości i ciekawostki ze świata komunikacji wizualnej.

16. Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations

Packaging Innovations 2024
Targi w Krakowie zapraszają na 16. Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations, które odbędą się w dniach 9-10 października 2024 w EXPO Kraków.
Reklama

Targi kształtujące przyszłość branży

Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations. To wydarzenie o ugruntowanej pozycji na rynku, które każdego roku odwiedzają tysiące gości z Polski i zagranicy. W ciągu dwóch dni będzie można poznać ofertę wystawców oraz wziąć udział w merytorycznych prezentacjach prowadzonych przez ekspertów z branży. Jak wskazują dotychczasowi uczestnicy targów, jest to miejsce łączące biznes i edukację, stawiające na jakość i różnorodność asortymentu prezentowanych produktów i rozwiązań.

Cała branża w jednym miejscu

Na targach spotkać można producentów i dostawców branży opakowań z wielu krajów. Warto podkreślić fakt, że na stoiskach prezentowana będzie bardzo zróżnicowana oferta: nie tylko same opakowania, ale również materiały do ich tworzenia, maszyny, rozwiązania logistyczne i usługi.

Zarezerwuj miejsce już teraz

Wystawcy zainteresowani udziałem w wydarzeniu powinni spieszyć się z decyzją. Tylko do końca kwietnia br. obowiązuje promocyjny cennik stoisk. Więcej informacji i pełną ofertę można znaleźć na stronie organizatora i wydarzenia: packaginginnovations.pl

Źródło: Targi w Krakowie
Skomentuj artykuł