Szukaj

Reklama

Agencja digitalowa ICEA S.A. w nowej odsłonie –  szerszy zakres usług i większa efektywność

Poniższy tekst jest informacją prasową dostarczoną przez podmiot zewnętrzny. Jej treść nie została przygotowana przez redakcję Branding Monitor.

ICEA S.A., polska agencja marketingu cyfrowego, odświeżyła identyfikację wizualną, co stanowi integralną część jej strategii rozwoju. Ostatnie zmiany, obejmujące wprowadzenie nowego logotypu i strony internetowej, są odpowiedzią na rozwijające się kompetencje firmy w zakresie automatyzacji i wykorzystywania najnowszych technologii. Podstawowym celem transformacji jest optymalizacja procesów obsługi klientów i rozszerzenie zakresu oferowanych im usług. Dzięki inwestycjom w innowacyjne technologie, ICEA może zaoferować swoim klientom jeszcze bardziej efektywne i nowatorskie rozwiązania, które wspierają ich wzrost i przekładają się na większy zysk.

Rozwiązania skrojone na miarę

Fundamentalnym założeniem rebrandingu ICEA jest poszerzenie zakresu działalności o nowe obszary digital marketingu. Ta decyzja ma zapewnić obecnym klientom szereg usług idealnie dopasowanych do ich potrzeb i oczekiwań, a także rozbudować docelową grupę klientów marki. Na przestrzeni ostatnich 3 lat firma wdrożyła szereg rozwiązań opartych na automatyzacji, własnym stacku technologicznym, a także technologiach sztucznej inteligencji. Kolejnym krokiem jest budowa rozwiązania one-stop shop dla e-commerce, czyli miejsca, gdzie klient znajdzie wszystko, co jest mu potrzebne by skuteczniej działać w Internecie. Dzięki temu ICEA współpracując z partnerami biznesowymi, którzy specjalizują się w tworzeniu rozwiązań dla rynku  e-commerce, zapewni swoim klientom jeszcze szerszy zakres usług – od logistyki, przez płatności, wybór CMS, obsługę prawną i konfigurację po holistyczny marketing.

Podstawą naszej transformacji jest zwiększenie efektywności. Digital marketing stał się bardziej skoncentrowany na danych, personalizacji i integracji technologii. Aby dostosować się do nowej rzeczywistości i jak najlepiej odpowiedzieć na sugestie naszych klientów, zdecydowaliśmy się podjąć kilka strategicznych decyzji. Jedną z nich było założenie przed trzema laty działu R&D (Research & Development). Tym samym rozpoczęliśmy prace nad tworzeniem innowacyjnych rozwiązań opartych o automatyzację, własne oprogramowanie oraz technologie AI. Wprowadzone zmiany mają zapewnić naszym klientom przede wszystkim kompleksowość usług i jeszcze lepsze wyniki – komentuje Wojciech Haremza, Prezes Zarządu ICEA S.A. – Rebranding jest częścią tego długoterminowego procesu. Poprzez odświeżenie wizerunku naszej marki, chcemy dać klientom jasny sygnał, że nasz zespół wykwalifikowanych ekspertów jest gotowy, aby pomóc im rozwijać ich biznes przy wsparciu najnowocześniejszych narzędzi – dodaje.

Technologia wspiera, eksperci decydują

Dotychczas ICEA wprowadziła wewnątrz organizacji szereg procesów operacyjnych bazujących na technologiach. Wdrożony został między innymi system integracji i analizy danych rozproszonych, co pozwoliło na trafniejsze dopasowanie strategii. Ponadto, firma zaimplementowała system optymalizacji procesu budowania linków w ramach działań SEO, co w konsekwencji zwiększyło jego wydajność o 80 proc. Kolejnym wdrożeniem był nowy system komunikacji międzydziałowej oraz system działań handlowych – oba te procesy mają na celu maksymalizację efektywności prowadzonych projektów, a także dostosowanie usług do potrzeb klientów na bieżąco.

Rynek digital marketingu dynamicznie się zmienia, dlatego stale inwestujemy w nowoczesne narzędzia, aby wspierać naszych klientów w osiąganiu ich celów biznesowych. Nasz zespół to osoby w pełni nastawione na świadczenie najwyższej jakości usług. To doradcy, którzy dzięki implementowanym przez nas technologiom oraz uwadze, jaką wykazują względem prowadzonych projektów, zapewniają nowatorskie, kompleksowe rozwiązania. Wierzymy, że połączenie doświadczenia i wiedzy ekspertów ICEA z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi to klucz do dostarczania najlepszych rezultatów – podsumowuje Wojciech Haremza.

***

ICEA S.A. to polska agencja digitalowa, która dostarcza kompleksowych usług digital marketingowych wiodącym firmom w Polsce i za granicą – m.in. PZU, Orange, Viessmann, Bielenda, Gerda, Ochnik, iDream Premium Reseller czy Panattoni. Spółka istnieje od roku 2007 i oferuje strategiczne rozwiązania w obszarach SEO, ads i CRO. Dzięki zapleczu specjalistów i sprawdzonych partnerów z całego spektrum usług technologicznych i marketingowych, ICEA to również agencja, która odpowiada na  wszelkie potrzeby digitalowe związane z działalnością w obszarze e-commerce. W roku 2023 firma została nagrodzona Diamentem Forbesa, nagrodą semKRK Awards oraz tytułem Performance Marketing Diamonds Izby Gospodarki Elektronicznej.

Źródło: ICEA S.A.