Szukaj

Reklama

Rozstrzygnięcie konkursu na logo programu KGHM Cyfrowa Przyszłość Miedzi

Poniższy tekst jest informacją prasową dostarczoną przez podmiot zewnętrzny. Jej treść nie została przygotowana przez redakcję Branding Monitor.

45 uczestników, 37 prac konkursowych – KGHM rozstrzygnął konkurs na logo programu edukacyjnego Cyfrowa Przyszłość Miedzi. Projekt prowadzi oddział miedziowej spółki, Centralny Ośrodek Przetwarzania Informacji (COPI). Uczestnikami byli uczniowie 8 szkół z Zagłębia Miedziowego i województwa lubuskiego, które są objęte patronatem KGHM.

Zwycięskie logo przygotowała Nikola Brzezowska z Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach. Od dziś jej praca będzie się pojawiać na wszystkich materiałach związanych z programem Cyfrowa Przyszłość Miedzi. Logo jest bardzo nowoczesne i utrzymane w kolorach prezentowanych na materiałach promocyjnych dotyczących miedziowego giganta. Projekt w oryginalny i prosty sposób łączy nazwę programu z jego założeniami.

Jury konkursu zdecydowało się również przyznać dwa wyróżnienia, które zdobyły: Gaja Krażewska z Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach oraz Wiktora Kwaśnik z Zespołu Szkół Elektryczno-Mechanicznych w Legnicy.

Więcej informacji na stronie KGHM.

Źródło: KGHM
Włącz powiadomienia
Powiadom o
guest
0 Komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze