Logoquiz – październik 2017

Logo Quiz 2017

Sprawdź się w kolejnym logoquizie na Branding Monitor. Zobacz na ile znasz znaki popularnych marek. Biorąc udział w zabawie do 5. października br. masz szansę wygrać przy okazji nagrodę w postaci wejściówki na GrafConf 2017!

Konkurs w którym do wygrania był bilet na konferencję GrafConf został już zakończony (5.10.2017), ale nadal możesz sprawdzić swoją znajomość popularnych logo wypełniając poniższy quiz dla zabawy.

Krótki opis zasad:

  • Każde pytanie to dwa warianty tego samego logo. Tylko jeden jest prawidłowy. Twoim zadaniem jest wskazanie aktualnego logo danej marki (na październik 2017).
  • Pytań jest 10, a za każde możesz otrzymać 1 punkt. Wyniki wraz z wykazem poprawnych odpowiedzi zostaną wyświetlone po ukończeniu quizu. Powodzenia!

Musisz wpisać tekst
Musisz wpisać email
Musisz wpisać tekst
Musisz wypełnić te pole
PODZIEL SIĘ
Krzysztof Karaś
Twórca Branding Monitor, miłośnik logo, projektant grafiki użytkowej, zajmuje się brandingiem oraz marketingiem. Opisuje i analizuje zmiany w świecie marek. Branding i marketing traktuje nie jak sztukę, ale jak rzemiosło i praktyczne narzędzia do osiągania konkretnych celów.